ניהול דפי פייסבוק עסקיים

ניהול דפי פייסבוק – אם אתם בעלי עסק קטן, גם מוצאים עצמכם לעתים קרובות מהרהרים בדבר מצבו של העסק מבחינה כספית, כלכלית, רעיונית וקידומית. עשויות להופיע שאלות חשובות, כגון – למי פונים כאשר מעוניינים להגדיל את מעגל הלקוחות? ישנו שלל של אנשי מקצוע שעשויים להיות רלבנטיים, כגון – מעצב אתרים או מקדם אתרים, מעצבים גרפיים ועוד. כך או אחרת, באמצעות פרסום עסקים ניתן להגדיל את העסק ולהובילו למסלול בריאה של צמיחה בריאה.

שירותי קריאטיב ניתן לקבל על-ידי קופירייטר עצמאי או קופירייטר העובד במשרד פרסום. במשרד כזה ניתן למצוא גם מומחים בניהול קידום אתרים, ניהול דפי פייסבוק עסקיים ועוד הרבה יותר. קופירייטר טוב יודע לשתול תכנים טובים לקידום אתר האינטרנט העסקי; הוא מכיר כלי שיווק וכלי פרסום ויודע להשתמש בטובים והמוכחים ביותר שבהם. יתרה מכך, קופירייטר איכותי מכיר גם את עקרונות הפרסום הישן והטוב, הנוגעים בזיהוי ערכי מותג, יכולת תמצות של יתרונות העסק לכדי משפט קליט וקצר ושימוש בשנינות, יצירתיות וחדות.

כל עסק צריך מוניטין טוב וסלוגן מצוין, אתר אינטרנט איכותי, הוכחות ברשתות החברתיות ואולי "בונוסים" כגון סרטוני וידיאו וכו. מדיות ישנות מסוימות עדיין עובדות, כגון פליירים צבעוניים, דיוור ישיר ועוד – טכנולוגיות בעלות תפקיד חשוב גם בעולם הדיגיטאלי, שאינו זר לפיתוחים טכנולוגיים תמידיים. מעניין לומר שדווקא בימינו, ימי עולם הדיגיטל, ניתן לראות "ערגה" מסוימת כלפי חומרים מודפסים, כמו בעולם הישן והטוב (והמזהם והמלכלך) בו חולקו דפי נייר המפרסמים מוצר או שירות של בתי עסק שונים.

קיים מבחר גדול למדי של אפשרויות קידום הזמינות עבור כל עסק קטן בישראל או מחוצה לה, אולם חשוב לבחור ואת הדרכים ואת האנשים המעורבים ביישומן באופן אחראי. להלן מספר דוגמאות לדרכי קידום:

  • יח"צ
  • ניהול אתר וקידומו במנועי החיפוש
  • פרסום במדיות פרסום "מסורתיות": רדיו, טלוויזיה, "פרינט" שילוט חוצות, באנרים באתרי אינטרנט
  • הפקת סרטוני יוטיוב ויראליים
  • ניהול דפים עסקיים בפייסבוק או פלטפורמות של רשתות חברתיות נוספות
  • וכיו"ב

כמו במקרים רבים, המפתח להצלחה טמון בהבנה מספיקה של העסק. יש להדגיש את תכונות המותג שלו, תוך חידוד ערכים מאפיינים. רצוי, כמובן, לשלב אומץ ויצירתיות במינונים הנכונים.

תוכן עניינים