דפי נחיתה ממירים לקמפיינים בגוגל

דפי נחיתה ממירים לקמפיינים בגוגל – לא כולם יודעים מהו דף נחיתה כאשר הם נתקלים בדף כזה. לרוב, מי שיודע ומכיר את המושג זה מי שעוסק בתחום בהווה, או עסק בתחום בעברו.

אך בתור גולשים רגילים שלא עוסקים בתחום, כשמגיעים אל דף נחיתה לרוב פשוט חושבים שזהו דף רגיל שמסביר על מוצר, שירות או כל נושא אחר בו הוא מתמקד.

יצירה של דף נחיתה מאפשרת לנו הרבה אופציות ויתרונות, וחשוב להכירם אם אתם חושבים על שיווק דיגיטלי. זהו חלק בלתי נפרד משיווק דיגיטלי איכותי שפורש את יתרונותיו על מגוון של תחומים.

דף נחיתה – מה המטרה שלו?

מטרת דף הנחיתה היא לידים, וכשאנחנו מדברים על דפי נחיתה ממירים לקמפיינים בגוגל אנחנו למעשה מדברים על דפי נחיתה ממירים איכותיים שנוצרים תוך הקפדה על 'חוקים' ספציפיים שיווקיים.

את ה'חוקים' הללו לא המציאו סתם, אלא ישבו וחקרו היטב את התנהגות קהל היעד כדי להבין מה מושך את הגולשים. מה גורם לגולשים להקליק על מקום זה או אחר, ומה גורם להם להשאיר פרטים כדי שיחזרו אליהם. למעשה, נעשה מחקר אמיתי ומדוקדק לגבי המסע שהגולש הממוצע עובר, עד לרגע שבו הוא מגיע לטופס השארת הפרטים.

על דף נחיתה להיות ענייני היות ולא מדובר באתר שחייב להיות מפורט ולהכיל דפים רבים. או חנות ווקומרס שעליה להכיל מוצרים רבים עם פירוט זה או אחר. המטרה העיקרית בדף היא לגרום לגולש להבין לאן הוא הגיע, מה מטרת העסק עליו הוא קורא ולהיות ברור גם ברמת התוכן, וגם ברמה הפונקציונלית.

איך אפשר למצוא את דף הנחיתה?

לדף נחיתה יש חשיבות רבה בגוגל ולכן חשוב גם להבין איך הגולשים יכולים להגיע אל הדף. לרוב, דפי נחיתה המשמשים לקבלת לידים הם דפים יחידים, ולכן אין באמת צורך לבצע קידום אורגני. קמפיינים PPC בהם יש אירועים ומעורבות יכולים בהחלט לגרום לכך שקהל היעד הפוטנציאלי יגיע אל דפי נחיתה ממירים לקמפיינים בגוגל וזו דרך נהדרת לניצול תקציב פרסום.

מהרגע שאנחנו מתחילים להפעיל פרסום בגוגל כבר נוכל להתחיל ולדייק תוך כדי תנועה את הקמפיינים ולבדוק האם אנחנו ממשיכים בפרסום המקורי, או משנים תקציב, פלטפורמה וסגנון.

היתרון הגדול הוא שיש אופציה לשנות את הפרסום תוך כדי תנועה, וגם את דף הנחיתה במידת הצורך. כך שכאשר הגולשים יגיעו אל הדף בכל זאת לאחר השינוי, המסע שלהם לא ישתנה. אבל התוצאות תהיינה פשוט טובות יותר.

כך תבנו דפי נחיתה ממירים לקמפיינים בגוגל

זה לא משנה כמה נסיון יש לכם, בנייה של דף נחיתה כרוכה בהקפדה על חוקים ספציפיים וזאת על מנת שתהיה חווית משתמש איכותית ואפקטיבית.

  • רספונסיביות – דף נחיתה איכותי הוא דף נחיתה שאפשר לגלוש בו מכל מכשיר חכם. לכן הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לוודא שדף הנחיתה אכן רספונסיבי לכל מכשיר חכם, ואפשר לראות את כולו על המסכים בצורה ברורה ונוחה.
  • נראות טובה – כשאנחנו משקיעים בהכנה של קמפיין ברשת החיפוש של גוגל אנחנו חייבים גם להשקיע בדף הנחיתה. זה לא רק קופירייטינג או כאבים ותועלות לצורך מכירה. אלא גם ויזואליות ואסתטיות שתעניק לגולשים את המשיכה הטבעית להיכנס אל הדף, ובסופו של דבר לרצות להיות חלק מקהל היעד, ומהלקוחות שלכם. בדיקת הויזואליות של האתר מחייבת מכם בדיקה כללית של מיתוג וכל אותו פרסום ברשת המדיה של גוגל שיצרתם כולל בדיקת רימרקטינג בגוגל ועוד כל הפרמטרים הרלוונטיים כדי להבין מה עובד טוב, ומה עובד פחות טוב.
  • תוכן איכותי – גם אם אתם עושים רימרקטינג בגוגל ומנצלים כל כלי אפשרי כדי בסופו של דבר להניע את הגולשים אל דף הנחיתה שלכם, אם דף הנחיתה לא יהיה איכותי ברמת התוכן, לא עשיתם דבר. כי בסוף, הגולש יעבור את כל המסע ולא ישאיר פרטים ליצירת קשר, ובכך בעצם איבדנו את המטרה של הדף, הלידים האיכותיים. תוכן טוב מסביר לגולשים היכן הם נמצאים, למה כדאי להם להישאר ובעצם למה כדאי להם להפוך להיות לקוחות שלכם.
  • תמיכת דיגיטלית איכותית – צוות תומך איכותי ומקצועי ברמה גבוהה יאפשר לכם לתחזק דפי נחיתה ממירים לקמפיינים בגוגל שיביאו לכם בדיוק את התוצאות שאתם מייחלים להן. חשוב לבחור את אנשי המקצוע בקפידה.
  • יצירת A/B TESTING – בניה של דף נחיתה בגוגל יכולה להיות מאתגרת, ולהביא להצלחה גדולה מאד. ויכולה להיות גם בעלת תוצאות שהן פחות מהצלחה גדולה. המטרה היא להגיע אל תוצאות טובות. על מנת לדעת איך לעשות זאת, אפשר לבנות שני דפים ולבצע השווה בין שניהם. הדפים לא יהיו דומים אלא שונים. וכך נוכל לדעת האם הדפים ממירים ברמה טובה והאם יש מקום לשיפור בהם.

החשיבות של אנשי מקצוע ברמה גבוהה

כמו בכל מוצר שאנחנו רוכשים או שירות שאנחנו שוכרים, חשוב לוודא את מקצועיות אנשי המקצוע.

אל תהססו לבקש המלצות מאנשים קרובים אליכם, חוות דעת וביקורות.

אנשי המקצוע המתאימים לכם ידעו ללוות אתכם בצורה נפלאה בדיוק לנקודה שבה התוצאות שאתם מייחלים להן יגיעו לשביעות רצונכם.

תוכן עניינים

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com